Poznań 2016: Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI

Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI (FDI Annual World Dental Congress, AWDC)

Źródło: https://www.fdi2016poznan.org/pl/

W dniach 7-10 września 2016 r w Poznaniu odbędzie się Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI (FDI Annual World Dental Congress, AWDC).

Pierwszy taki kongres stomatologiczny w Polsce

Kongres stomatologiczny, zwłaszcza po raz pierwszy organizowany w Polsce, stanowi niebywałą szansę dla dentystów. Dentyści mają szansę pokazać się z jak najlepszej strony oraz zdobyć dodatkową wiedzę. Długookresowe przygotowania, ogromny wybór wśród prezentowanych sprzętów dentystycznych z pewnością podniesie rangę całego wydarzenia. A mamy dość wysoko postawioną poprzeczkę – w końcu nie jest to pierwszy kongres dotyczący opisanej dziedziny.

Do tej pory organizowany w Hong Kongu czy Singapurze stawia nam nie lada wyzwanie. Okres od 7 do 10 września stanowi zatem swego rodzaju próbę, w trakcie której polscy stomatolodzy mogą się wykazać swoją wiedzą zdobytą w trakcie wielu lat nauki. Z drugiej jednak strony jest to niebywała szansa na poszerzenie uzyskanego doświadczenia dzięki kolegom po fachu z zagranicy.

Do kongresu coraz bliżej

Data 7 września zbliża się wielkimi krokami, a ciekawość osób zainteresowanych z pewnością rośnie wprost proporcjonalnie do stresu osób organizujących Kongres. W końcu rok 2016 być może okaże się dla nas rokiem przełomowym, w trakcie którego Poznań stanie się centrum polskiej (a może i nie tylko) stomatologii. Jedno jest pewne: miłośnicy zdrowego uśmiechu nie będą się nudzić.

Więcej informacji o kongresie można znaleźć na stronie: https://www.fdi2016poznan.org/pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.