Jak przygotować udany wieczór kawalerski?

Jak przygotować udany wieczór kawalerski?
W życiu niejednego mężczyzny przychodzi w końcu taki moment, w którym musi wziąć sprawy w swoje ręce i zaspokoić kobiece oczekiwania co do dalszej wspólnej przyszłości. Konsekwencją takich działań jest ślub i poprzedzający go wieczór kawalerski. Co zrobić, żeby spełnił swoje zadanie i pozostał w pamięci przyszłego pana młodego, na długie lata? Przede wszystkim odbiec od schematu.

Wieczory kawalerskie, których unikać

Do czasów słusznie minionych przechodzą wieczory kawalerskie, które cały trzon i sens spotkania opierały jedynie na alkoholu i klubach. Do zasłużonego lamusa odchodzi błędne przekonanie o tym, że wieczór kawalerki powinien być taki jak wszystkie wspólne imprezy, tylko „bardziej”.

Wieczór kawalerski – jak zatem zrobić to dobrze?

Głównym motorem napędowym każdego wieczoru kawalerskiego jest zgrana grupa ludzi. Nie ma sensu organizowanie imprezy na kilkadziesiąt przypadkowych osób, których jedynym łączącym czynnikiem jest osoba pana młodego. W tym wypadku mniej, znaczy lepiej.

Po drugie, miejsce. Wydarzenie to, ma swój odrębny od codzienności charakter. Nie róbmy więc z niego kopii cotygodniowego wypadu na miasto. Wyjedzmy gdzieś. Zorganizujmy się na dzień, czy dwa i wyjedzmy na wieczór kawalerskim gdzieś, gdzie jeszcze nie byliśmy.

Sposób w jaki spędzimy ten czas jest równie ważne jak miejsce. Ostatnimi czasy bardzo na popularności zyskują wieczory kawalerskie kładące nacisk na aktywność, które zazwyczaj rozpoczynają się od tradycyjnego porwania pana młodego. Dla przykładu niech to będą, ścianki wspinaczkowe, gokarty, escape room, czy paintball.

paintball w wieczór kawalerski

Generalnie coś, co rozerwie towarzystwo i pozwoli im zapamiętać o tym wydarzeniu.

A co potem?

Wiadomo, że wieczór kawalerski nie opiera się na wspólnym zrobieniu kilku kółek gokartem, przybiciu piątek i do domu.

Po wstępnym rozluźnieniu atmosfery, najlepiej po prostu ruszyć na miasto z zamiarem odkrywania jego nocnych atrakcji. I tu docieramy do uzasadnienia, czemu warto wyjechać poza miasto w którym żyjemy na co dzień. Po prostu je znamy. Wiemy gdzie iść i jak się zachować.

limuzyna hammer

W gronie znajomych: wspólna przejażdżka po mieście wypożyczoną na ten specjalny wieczór limuzyną lub hammerem

W nowym miejscu, poniesie nas jedynie żywioł i nocne szaleństwo, zero planowania, sama spontaniczność.Ze względów bezpieczeństwa, warto jest zostawić przed wyjściem zarówno karty bankomatowe, jak i telefony. Nic nikomu nie zginie, nikt nie wyda za dużo, a i pan młody nie będzie patrzył na telefon.

Najważniejsze podczas udanego wieczoru kawalerskiego jest to, aby dobrze się bawić i mieć świadomość, że małżeństwo to nie koniec świata i tego typu wspólne spotkania będą miały jeszcze nieraz miejsce. Pozwoli to na swobodne i niczym nie skrępowane świętowanie ostatnich kawalerskich chwil gwiazdy wieczoru.

 

Może Ci się również spodoba

1 Komentarz

  1. Andrzej pisze:

    Oby alko było to pierwszy sukces i dobra rozrywka. Kumpel na mój kawalerski zebrał chłopaków wpadli do mnie na chatę porwali mnie i zawieźli do Leszna. Tam w tunelu lataliśmy.. Wynajelięmy sobie hotel bo wiedzieliśmy że ta impreza się szybko i na trzeźwo nie skończy ;P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.